Duok antrą gyvenimą naudotai technikai mokykloje
 Galime pasidžiaugti, kad mūsų progimnazijoje padaugėjo kompiuterių ir kitokios technikos, kai kas buvo modernizuota, kai kas sėkmingai pataisyta. Ir trūksta visai nedaug, tik keleto naudotų, bet plokščių monitorių (mokykla turi tik senoviškus, didelius kineskopinius vaizduoklius). Labai džiaugtumėmės, jei prie šios iniciatyvos prisijungtumėte ir Jūs – draugiška  “Spindulio” bendruomenė.
Šiuo metu Spindulio TV studijoje kuriama dar viena iniciatyva:  iš senos tėvelių atneštos veikiančios technikos, bandome padaryti elektroninį mikroskopą važinėjantį į klases, vaikų tiriamiesiems darbams atlikti.
Planuojamas ir naujas projektas “Išsaugok savo senelių istoriją”,  tai yra negatyvų, nuotraukų, vaizdo ir garso įrašų kasetėse atkūrimas, taisymas ir išsaugojimas šiuolaikiniame skaitmeniniame formate. Šiam projektui trūksta tik negatyvų skenerio (esamas deja, jau nepataisomas). 
Jei ir Jūs turite savo pasiūlymų ar iniciatyvų,
 junkimės kartu.  
Tegu kiekvienas įgyvendintas projektas bus pasiekiamas visiems. 

Daugiau info: spindulioTV@gmail.com
“Spindulio TV” 
DUOK ANTRĄ GYVENIMĄ monitoriui ir spausdintuvui
 Šiais laikais neįsivaizduojamas gyvenimas 
be kompiuterių ir kitos orgtechnikos. 
   Kiekvienas gamintojas stengiasi modernizuoti savo gaminius ir suteikti jiems naujesnes, tobulesnes galimybes. O ką daryti su vis dar veikiančia senesne technika, lyg ir nesenai pirkta, bet jau morališkai pasenusi. Kaip taisyklė, ji nurašoma ir priduodama antrinėms žaliavoms ar utilizavimui.  
MES NORIME IR GALIME ORGTECHNIKĄ PRIKELTI ANTRAM GYVENIMUI, 
taip mažiau teršdami gamtą ir suteikdami naujas galimybes mokyklai ir mokiniams.  Būtų malonu, jei prie tokios bendruomeninės iniciatyvos prisidėtumėte ir JŪS.  
 Mes norime keisti senus kineskopinius (CRT) monitorius į   naudotus plokščius LCD ar LED vaizduoklius. 
 Mokytojams reikalingi naudoti ofisiniai lazeriniai spausdintuvai ar multifunkciniai įrenginiai (su didesniu spaudinimo resursu) mokymo medžiagai spausdinti.  
 Mokomiesiems kabinetams reikalingos naudotos medijos - vizualinei medžiagai pamokose transliuoti.   Taip pat reikalinga naudota kompiuterio operatyvioji atmintis DDR, DDR-2, DDR-3 –1GB ir daugiau. 
 Niekam ne paslaptis, kad mokyklos negauna pakankamo finansavimo orgtechnikai įsigyti. Reikės laukti daug metų, kol viską įsigysime. Lauksime Jūsų pasiūlymų!