Pažangiausios klasės rinkimai ,,Visi už vieną, vienas už visus”
 Visus mokslo metus bus vertinamas mokinių pažangumas, kokybė, lankomumas, 
mokinio taisyklių laikymasis bei klasių laimėjimai. 
Visa tai – dėl pažangiausios klasės projekto 
„Visi už vieną, vienas už visus“. 
Praėjusiais mokslo metais šį “titulą” laimėjo net trys klasės! 
Prizas -  nemokama kelionė į užsienį!
Tad, stenkimės, būkime aktyvus mūsų mokyklos gyvenime ir 
siekime pažangiausios klasės titulo.
Primename, kad Vilniaus ,,Spindulio“ progimnazijoje ir toliau vykdysime pažangiausios klasės projektą
,,Visi už vieną, vienas už visus“. 
Įspūdžiai po kelionės į Latviją
   Neda Gudžiūnaitė: „Man labiausiai patiko Gutmanio ola. Ji buvo labai didelė ir didinga. Negalėjau patikėti, kad ją išrausė mažytis šaltinėlis, iš kurio gėrėme vandenį. Mane pribloškė vaizdai, atsivėrę keliantis keltu per Gaujos upę. Labai patiko meška, užkelta ant medžio. Sudomino jautri meilės istorija apie Turaidos Rožę-Mają. O siauri Turaidos pilies bokšto laipteliai ir dideli bestikliai langai išgąsdino. O štai Ryga nsutebino statinių įvairove, tas miestas man pasirodė savas ir pažįstamas. Ryga suteikė keistą jaukumo jausmą, kurio Vilniuje pasigendu.“
   Jokūbas Pažūsis: „Man labai įsiminė kėlimasis keltu per Gaujos upę, nes tai tiesiog neapsakoma: gamta, tekanti upė, medžiai… Dar patiko Gutmanio ola, nes ten buvo labai gražu ir vėsu. Ten gėrėme vandenį iš tekančio šaltinio, kuris buvo labai šaltas ir prisotintas geležies. Gidė buvo labai linksma ir daug visko papasakojo.“
   Titas Jankovskis: „Man labai patiko Turaidos pilis ir jos bokštas, nes nuo jo viršaus atsivėrė gražus vaizdas į Gaujos nacionalinį parką. Taip pat labai patiko keltis keltu per Gaujos upę, nes ant medžio viršūnės pamačiau juokingą mešką, kuri visus prajuokino.“
   Paulina Radvilaitė: „Ši ekskursija man sukėlė daug džiaugsmo ir įspūdžių. Man patiko viskas: keltis lyno keliu, lipti į bokštą, pietauti pilies kiemelyje, vaikščioti Rygos senamiesčiu. Autobusas buvo labai patogus. Važiuodami atgal su klase bendravome ir daug juokėmės, o įvažiavę į Vilnių plojome. Mūsų jau laukė pasiilgę tėveliai. Ši kelionė man pati įsimintiniausia!“
   Antrokė Sofija: “Tikėjau, kad mūsų klasė laimės kelionę į Latviją, visi klasiokai labai stengėmės visus metus: vaikščiojom su uniforma, nešiojomės tvarkingus vadovėlius ir pratybas, daug darėme darbelių, šokome konkurse. Tą rytą buvo labai sunku keltis, bet autobuse vistiek nemiegojome. Labiausiai patiko Rygoje, gražus senamiestis, skanūs latviški ledai, labai linksma buvo.”
    Visus 2018-2019 mokslo metus „Spindulio“ progimnazijoje buvo vertinamas mokinių pažangumas, kokybė, lankomumas, mokinio taisyklių laikymasis bei klasių laimėjimai. Visa tai dėl pažangiausios klasės projekto „Vienas už visus, visi už vieną“,
 kurio pagrindinis prizas – kelionė į Latviją. 
Šiais metais į kelionę išsiruošė net trys klasės: 2d, 5a ir 7a klasės. 
     Kelionė prasidėjo laaaaaaabai anksti – 5 valandą ryto, tačiau mokiniai buvo punktualūs ir į mokyklą atvykto net anksčiau. Dviejų aukštų autobusu vykome į Latvijos Šveicariją – Gaujos nacionalinį parką ir jos centrą Siguldą. Ten persikėlėme lyno keliu per Gaujos upę. Vėliau pasivaikščiojome, pasigrožėjome natūraliomis smiltainio olomis. Vaikams didžiausią įspūdį paliko Gutmanio ola, menanti liūdną Turaidos Rožės meilės legendą. Kadangi buvo labai karšta, vaikai gėrė vandenį tiesiai iš upelio! Aplankėme Turaidos pilį, kopėme į aukščiausią pilies bokštą, nuo kurio atsivėrė nuostabaus grožio panorama. 
      Antrąją kelionės dalį vaikščiojome Rygos senamiesčio gatvelėmis. Pamatėme Rygos pilį ir gynybinę sieną, Rotušę, šv. Pero ir šv. Jono bažnyčias, Juodgalvių gildijos rūmus. Dar valandėlę turėjome laisvo laiko savarankiškam susipažinimui su Latvijos sostine. 
     Į autobusą grįžome pavargę, bet laimingi. Mūsų laukė ilga, tačiau smagi kelionė. „Spindulio“ progimnaziją pasiekėme tik 22.30 val.       
      Dėkojame mokyklos direktorei V. Mozurienei, geografijos mokytojai L. Mažukėlei bei šauniai gidei D. Prakapienei už įspūdingas akimirkas. O tėveliams dėkojame už finansinę paramą – nemokama kelionė į Latviją vaikams suorganizuota už 2 proc. GPM lėšų.
Pažangiausios klasės projekto ,,Vienas už visus, visi už vieną” galutiniai 5-8 klasių rezultatai
Sveikiname 5a ir 7a klases, surinkusias vienodą taškų sumą!
Prizas  – kelionė į Latviją.
Pažangiausios klasės projekto ,,Vienas už visus, visi už vieną” galutiniai 1-4 klasių rezultatai
 Skelbiame 2018-2019 m. m. pažangiausios klasės projekto ,,Vienas už visus, visi už vieną” galutinius 1-4 klasių rezultatus.
Sveikiname laimėtojus – 2b klasės mokinius!!! 
Prizas – kelionė į Latviją.
Projektas “Vienas už visus, visi už vieną!”
Projekto ,,Visi už vieną, vienas už visus” pradinių klasių tarpiniai rezultatai
Patikslinti pažangiausios klasės projekto “Vienas už visus, visi už vieną!” rezultatai
Atsiprašome už netikslumus

Kelionė į Tervetės parką
Gegužės 30-osios dienos rytą šios dvi klasės su lydinčiais mokytojais išvyko į tolimą kelionę. Dar nepasiekus kaimynės Latvijos atvykome į Kryžių kalną. Ten mums gidė papasakojo apie Popiežiaus apsilankymą, apie žmonių tikėjimą stebuklinga kalno galia ir kas norėjo galėjo įsitikinti bei iškelti sau iššūkį skaičiuojant ten esančius ~300 tūkstančių kryžių. Po šio apsilankymo kelionė tęsėsi ir jau po geros valandos buvome Latvijoje,  Tervetės gamtos parke. Pirmiausia apsilankėme drugelių namuose. Juose matėme didžiausius pasaulyje, iškilmingiausius ir įspūdingų spalvų drugelius.Pasigrožėję jais keliavome į mišką. Šis miškas tarsi stebuklų šalis, kurioje apsistoję nykštukai bei raganos. Vaikai ilgai netruko įlįsti į nykštukų namelius. Tai tikrai įspūdingi, maži namukai. Bekeliaudami mišku sutikome ir jame gyvenančią lietuvišką raganą, kuri papasakojo apie gyvenimą miške. Taip pat kilome į apžvalgos bokštą, iš kurio atsivėrė visas Tervetės parko ir apylinkių kraštovaizdis. Be šių pramogų vaikai dar galėjo dūkti įvairiose žaidimų aikštelėse ir karstytis laipynėse. Kadangi diena buvo labai šilta surengėme pikniką parke, taip pat atsigaivinome ledais. Išmėginę visas pramogas, pavargę traukėme atgal į autobusą. Skambant dainoms autobuse neilgai trukus jau buvome Vilniuje. 
„Vienas už visus – visi už vieną“ – šūkis, kurį visi „Spindulio“ progimnazijos mokiniai žino puikiai. Juo vadovaujasi pamokų metu, mokyklos ir bendruomenės švenčių dienomis. Juo skatinamas mokinių tarpusavio bendradarbiavimas ir vienas kito palaikymas.
Džiaugiamės šių metų 4 B ir 5 B klasėmis, kurioms atiteko nemokama metų kelionė į Latvijos Tervetės gamtos parką, laimėjus pažangiausios klasės projektą.  Kelionė apmokėta iš 2 % GPM lėšų. 
,,Vienas už visus, visi už vieną” rezultatai
       Sveikiname ilgalaikio projekto
 ,,Vienas už visus, visi už vieną 
laimėtojus 4b ir 5b klasių mokinius. 
      Gegužės 30 d. šių mokinių laukia linksma, įspūdžių kupina kelionė į Latviją    
Sveikiname nugalėtojus!
Pažangiausios klasės projekto ,,VIENAS UŽ VISUS, VISI UŽ VIENĄ” 5–8 klasių tarpiniai rezultatai