Kvietimas mokinių tėvams į organizuojamą paskaitą
Balandžio 25 d. 18.00 val. Vilniaus ,,Spindulio” progimnazijos aktų salėje organizuojama paskaita mokinių tėvams: ,, Vaiko virsmas paaugliu: kaip padėti paaugliui spręsti kylančius iššūkius”, lektorė doc.dr.S.Ustilaitė. 


Paskaitos metu bus kalbama apie pagrindinius iššūkius, kylančius paauglystės laikotarpiu, paauglio poreikius, prieštaringus  paauglio norų ir  interesų konfliktus, tėvų reakcijas į konfliktus  ir jų sprendimo galimybes. 
Kviečiame dalyvauti.
Atvirų durų diena Tėvams
2023 m. sausio 26 d. “Spindulio” progimnazijoje vyks Tėvų diena. 
Nuo 17.00 iki 19.30 val.   kabinetuose tėvai galės susitikti su pradinių klasių ir  dalykų mokytojais bei aptarti mokinio individualią pažangą konkretaus mokomojo dalyko.
Nuo 18.00 iki 18.30 val. į aktų salę švietimo pagalbos specialistai kviečia tėvus, kurių vaikai mokosi pagal pritaikytas programas. Vyks informacinis susitikimas.
Atvirų durų diena būsimų priešmokyklinio ugdymo vaikų tėvams
Kviečiame  būsimų priešmokyklinių grupių vaikus ir jų tėvus  
į ,,Spindulio” progimnazijoje vyksiančią
Atvirų durų dieną (ekskursas po mokyklą) 
2023 m. sausio 26 d. nuo 18 val. iki 19 val.  120 kab. 
Supažindinsime su progimnazijos priešmokyklinio ugdymo veikla, erdvėmis bei atsakysime į aktualius klausimus.
    Laukiame jūsų  ,,Spindulio” progimnazijoje! 
Tėvystės programos “Švyturys” grupiniai užsiėmimai
   Paramos vaikams centro specialistai kviečia tėvelius/globėjus dalyvauti mentalizacija grįstoje tėvystės programoje “Švyturys”. Programa paremta požiūriu, kad tėvų – vaikų santykiuose svarbu suprasti, ir tai, ką jaučia, galvoja, ko nori vaikas, ir tai, ką išgyvena, patiria patys tėvai.
   Grupiniuose užsiėmimuose stiprinamas tėvų – vaikų ryšys, padedama tėvams geriau suprasti vaikų psichologinį pasaulį, vaiko asmenybę ir save kaip tėvus. 

   Skatinamas smalsumas vaiko vidiniam pasauliui ir tėvų nusiteikimas reflektuoti savo pačių mintis, jausmus reakcijas. 
   Vyks 12 grupinių užsiėmimų (iki 11 dalyvių), kurių kiekvienas truks 2 val. su pertrauka.       
   Užsiėmimų teorinė medžiaga nuolat derinama su patyrimu: dėmesys skiriamas saugios atmosferos grupėje kūrimui, vaikų ir tėvų vidinio pasaulio tyrinėjimams, ankstesniems išgyvenimams, pasidalijimams patirtimi.
   Skirta: tėvams, auginantiems vaiką/-us iki 12 metų ir patiriantiems psichologinių sunkumų arba jeigu vaikai susiduria su emociniais ar elgesio sunkumais.
   Užsiėmimai vyks nuo vasario 20 d. iki gegužės 22 d. (išskyrus balandžio 10 d. ir gegužės 1 d. ), pirmadieniais, 17.00 – 19.00 val., Paramos vaikams centre (Latvių g., 19A, Vilnius).
   Užsiėmimus ves Paramos vaikams centro psichologės: Irina Nikončukienė ir Akvilina Stankė.
   Prieš prasidedant užsiėmimams, kiekvienas dalyvis bus pakviestas įvadiniam pokalbiui registracijos anketoje nurodytais kontaktais https://forms.gle/7viKtbfBd8TFkYMi7 Vietų skaičius ribotas.
Informaciją tėvams dėl 2016 m. gimusių vaikų SUP vertinimo.
   Pateikiame Vilniaus pedagoginės psichologinės tarnybos informaciją tėvams (globėjams) 
dėl 2016 m. gimusių vaikų, 2023-2024 m. m. pradėsiančių mokytis pagal pradinio ugdymo programą, specialiųjų ugdymosi poreikių įvertinimo.
Psichoedukaciniai mokymai tėvams ir mokytojams “Specifiniai mokymosi sutrikimai”
Trečiadienį (spalio 26 dieną) 17:30 mokyklos Aktų salėje organizuojami psichoedukaciniai mokymai tėvams ir mokytojams “Specifiniai mokymosi sutrikimai”. 
Šiuose mokymuose išgirsite informaciją apie: specifinių mokymosi (skaitymo, rašymo) sutrikimų sampratą, pagrindinius šio sutrikimo bruožus, galimas pasekmės bei antrinius sutrikimus, rizikos veiksnius, pagalbos planavimo žingsnius bei praktinius patarimus, kaip padėti vaikams turintiems specifinius mokymosi (skaitymo, rašymo) sutrikimus. 
Norint dalyvauti šiuose mokymuose reikalinga užpildyti anketą:
Disleksijos pažinimo savaitė
Jau trečius metus Lietuvoje kviečiame visas mokyklas jungtis prie iniciatyvos, kurios dėka didinamas disleksijos (DYS) sutrikimo žinomumas. Šis sutrikimas dažnai yra neįvardijamas, pasiliekant prie išvados “skaitymo/rašymo sutrikimas”, ir vaikai mokykloje tampa tais “nevykėliais” mokiniais, kurie sulaukia daugiausia patyčių ne tik iš mokinių, bet ir iš mokytojų.

Daugiau nei 10 % pasaulio gyventojų turi disleksijos sutrikimų, ne išimtis ir Lietuva. Lietuvos mokyklose mokosi per 320 tūkst. mokinių, o tai reiškia, kad daugiau nei dešimtadalis jų sunkiai skaito, negeba suvokti teksto, turi didelių mokymosi sunkumų. Disleksijos savaitės tikslas – didinti supratimą apie disleksiją, dalintis informacija ir skleisti naujausias žinias, kurios gali pakeisti žmonių, turinčių disleksiją, gyvenimą. Pažinkime DISLEKSIJĄ, supraskime turinčius šį sutrikimą ir padėkime jiems! Pirmoji spalio savaitė (03 – 09 d.) Europoje skelbiama, kaip DISLEKSIJOS PAŽINIMO SAVAITĖ.     

Pažinę vaikus, kuriuos disleksija skatina ieškoti kitokių būdų skaityti ir mokytis, neabejotinai norėsite juos palaikyti ir paskatinti! Tad prisijunkite ir nepamirškite, kad apie disleksiją galima kalbėti kasdien! Daugiau informacijos https://www.neskaitymofestivalis.lt/
Sudie, vasara! Sveikas, rugsėji!
Mieli Mokiniai, Mokytojai, Tėveliai!
Mokslo metų pradžios šventė vyks rugsėjo 1 d. 10 val. progimnazijos kieme.
Visų labai laukiame!
2022 – 2023 m. m. progimnazijoje veiks visos dienos mokyklos (VDM) grupė
      2022 – 2023 m. m. progimnazijoje veiks visos dienos mokyklos (VDM) grupės pradinių klasių mokiniams (atsižvelgus į Tėvų pateiktus prašymus). 
      Prašymai pateikiami savo klasės vadovui iki 2022 m. rugsėjo 2 d. (2 priedas). Progimnazijos direktorius atsižvelgdamas į poreikį, progimnazijos galimybes, skirtus asignavimus pateikia per elektroninio pristatymo informacinę sistemą Bendrojo ugdymo skyriui informaciją dėl VDM gupių.
     VDM grupių darbo pradžia – 2022 m. rugsėjo 5 d.
     VDM grupių darbo laikas: 
 - pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo grupės mokinio pamokų pabaigos  iki 18 .00 val.;
 - penktadieniais ir prieššventinėmis dienomis – nuo grupės mokinio pamokų pabaigos iki 17.00 val.
      VDM grupės veikla vykdoma penkias darbo dienas per savaitę, VDM grupių veikla mokinių atostogų metu neorganizuojama.
    Grupių veikla – tai  įdomūs pokalbiai, aktyvios veiklos, smagūs žaidimai, įvairūs potyriai, veikla sporto, aktų salėse, lauke ar lauko klasėse,  pasirinktų būrelių lankymas bei mokymasis bendrauti.  
Mokyklinė uniforma
Gerbiami tėveliai,
progimnazijos uniformą naujiems mokslo metams jau galite užsisakyti 
siuvykloje MANOVITA, adresas H. Manto g. 6, Vilnius (prie Kalvarijų turgaus).
     Privaloma viršutinė dalis: 
         1. Džemperis/megztukas/švarkelis.
         2. Polo marškinėliai/golfas.
         3. Progimnazijos emblema.

         Visa kita galima užsisakyti papildomai  (sarafanai, sijonai, kelnės).