Dėl priešmokyklinio ugdymo sutarčių pasirašymo
         Vilniaus ,,Spindulio” progimnazija 2020-2021 m. m. komplektuoja dvi priešmokyklinio ugdymo grupes. Ugdomoji kalba – lietuvių kalba. Darbo laikas nuo 7.00 val. iki 18.00 val.
    Šiuo metu jau yra įvykęs vaikų priskyrimas į priešmokyklinio ugdymo grupes ir tėvai/ globėjai iki 2020 m. gegužės 31 d. turi pasirašyti ugdymo sutartį su progimnazija elektroniniu būdu IS prisijungus https://svietimas.vilnius.lt/ .
   Informuojame, kad šiuo metu savivaldybėje yra ruošiama sistema, sutarčių pasirašymui elektroniniu būdu. 
   Papildoma informacija apie sutarčių pasirašymą elektroniniu būdu ir reikiamų dokumentų pateikimą bus pranešta artimiausiu metu.
   Nuo birželio 1 d. vaikai, kurių tėvai nepatvirtino Įstaigos lankymo ir nepasirašė ugdymo sutarties, bus išbraukiami iš sąrašo ir apie atsiradusias laisvas vietas pranešama laukiantiems eilės tvarka. Laisvos vietos skelbiamos https://svietimas.vilnius.lt/ . Į atsilaisvinusias vietas vaikai yra priimami nuolat. 
Mokinių priėmimo į mokyklą komisijos darbas
      Vilniaus ,,Spindulio” progimnazijos  mokinių priėmimo komisijos (patvirtintos progimnazijos direktoriaus 2020-03-31 įsakymu Nr. V-45) posėdžių grafikas:
 Priėmimo į Vilniaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas 
per e. sistemą grafikas:
  Pastabos. 1. Posėdžio vieta – Zoom platforma arba progimnazijos patalpa (konkrečiai bus skelbiama prieš posėdį);  2. Esant būtinybei posėdžių grafikas gali būti keičiamas arba šaukiami papildomi posėdžiai.
     Ne vėliau kaip per tris darbo dienas nuo mokinių priėmimo komisijos kiekvieno posėdžio sudaromas kviečiamų mokytis mokinių sąrašas su prašymo e. sistemoje numeriu ,,MOK- …” ir jis skelbiamas progimnazijos interneto svetainėje https://spindulioprogimnazija.lt/?cat=59 . Tėvams/globėjams apie ugdymo įstaigoje skirtą vietą pranešama elektroniniu laišku. Registravęs prašymą asmuo prisijungęs prie e. sistemos https://svietimas.vilnius.lt/ gali matyti savo vaiko informaciją. Jeigu tėvai/globėjai laiku nepatvirtina kvietimų mokytis, e. sistema automatiškai priskiria ugdymo įstaigą, kuri yra išsiuntusi kvietimą mokytis ir pagal norą mokytis prašyme yra nurodyta aukščiausiai.
Atšaukiama atvirų durų diena būsimiems pirmokams, penktokams ir priešmokyklinių grupių vaikams
ATŠAUKIAMA 
2020 m. kovo 19 d. planuota Atvirų durų diena būsimiems pirmokams, penktokams bei priešmokyklinių grupių vaikams! 
                                                                                                          Progimnazijos administracija
Atvirų durų diena būsimiems pirmokams, penktokams ir priešmokyklinių grupių vaikams
Gerbiami tėveliai ir būsimieji pirmokai, penktokai bei priešmokyklinių grupių vaikai!
  kviečiame 2020 m. kovo 19 d. 18 val. atvykti 
į atvirų durų dieną “Spindulio” progimnazijoje. 
Supažindinsime su progimnazija, veiklomis bei atsakysime į aktualius klausimus.
    
Laukiame  ,,Spindulio” progimnazijoje! 
                             
                                                                                  Progimnazijos administracija ir mokytojai
Priėmimas į mokyklą 2020-2021 m. m.
     Priėmimas į Vilniaus ,,Spindulio” progimnazijos 1-8 klases  mokytis nuo 2020 m. rugsėjo 1 d.   vykdomas vadovaujantis ,,Priėmimo į Vilniaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašu”, patvirtintu Vilniaus miesto savivaldybės tarybos https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/df9cac6053be11ea931dbf3357b5b1c0).
    Prašymai pateikiami internetu per  e.sistemą: https://svietimas.vilnius.lt/ pasirenkant ,,Bendrasis ugdymas” nuo kovo 1 d. iki gegužės 31 d.
,,Spindulio” progimnazijos uniformos matavimas
   Vilniaus ,,Spindulio” progimnazijos mokiniai kasdien dėvi mokyklinę aprangą, kuri yra privaloma -  mėlynas megztinis ir progimnazijos logotipas  (papildomai galima rinktis: liemenę, mergaitėms – sarafaną ar sijoną).
  Progimnazijos uniformą siuva UAB ,,Savitas Stilius” (Prekybos centras “Mada”, II aukštas).    
 UAB ,,Savito Stiliaus” atstovai atvyks į ,,Spindulio” progimnaziją 2019 m. birželio 17 d. nuo 14 iki 18 val. 117 kab.
   Kviečiame atvykti naujai priimtus ir besimokančius mokinius  kartu su tėveliais išsimatuoti ir užsisakyti progimnazijos uniformą.
  Taip pat galima kreiptis ir individualiai dėl užsakymo. Visą informaciją apie kainas ir užsakymą rasite prisegtame priede. 
   Pailgėjus mokslo metams ir atšilus orams siūloma įsigyti ir polo marškinėlius. Tinkamiausios spalvos: ryškiai geltona ir mėlyna. Trumparankovių polo marškinėlių kainos: vaikiškų polo marškinėlių – 8 eur/vnt (be logotipo), suaugusiųjų – 9 eur/vnt (be logotipo). Marškinėlių sudėtis 100 % medvilnė. Gali prisiūti mokyklos emblemą, papildomai tai kainuotų 3 eur. 
Polo marškinėlius galima įsigyti Vilniaus parduotuvėje PC „Mada“. 

Preliminarūs priimamų mokinių sąrašai į laisvas 1-8 kl. vietas 2019-2020 m. m.
   Skelbiame preliminarius mokinių, priimamų į 1-8 kl. laisvas vietas, sąrašus 2019- 2020 m. m. 

   Mokyklos pakvietimą (jei e. sistemoje prašymo statusas yra ,,Laukiama tėvų patvirtinimo“) tėvai turi patvirtinti elektroninėje prašymų pateikimo sistemoje (https://svietimas.vilnius.lt/)
 birželio 13-16 dienomis. 

   Patvirtinus e. sistemoje ar prašymo statusui esant ,,Laukiama sutarties pasirašymo“, kviečiame atvykti į Vilniaus ,,Spindulio“ progimnaziją  pasirašyti sutarties birželio 13–17 d. į mokyklos raštinę (101 kab.) darbo dienomis nuo 8 iki 17 val
Preliminarūs priimamų į 1-8 klases mokinių sąrašai 2019-2020 m. m.
Skelbiame preliminarius priimamų į 1-8 klases mokinių sąrašus 2019- 2020 m. m.

Mokyklos pakvietimą (jei e. sistemoje prašymo statusas yra ,,Laukiama tėvų patvirtinimo“) 
tėvai turi patvirtinti elektroninėje prašymų pateikimo sistemoje (https://svietimas.vilnius.lt/
birželio 6-10 dienomis.

Patvirtinus e. sistemoje ar prašymo statusui esant ,,Laukiama sutarties pasirašymo“, 
kviečiame atvykti į Vilniaus ,,Spindulio“ progimnaziją  pasirašyti sutarties 
birželio 6 – 11 d. į mokyklos raštinę (101 kab.) darbo dienomis nuo 8 iki 17 val
Mokinių priėmimo komisijos darbas
       Vilniaus ,,Spindulio” progimnazijos 2019-2020 m. m. mokinių priėmimo komisija dirba pagal patvirtintą 2019 m. kovo 28 d. direktoriaus įsakymu Nr. V-66 ,,Vilniaus ,,Spindulio” progimnazijos 2019-2020 m. m. mokinių priėmimo komisijos darbo tvarkos aprašą”.
     Priėmimo komisijos posėdžių grafikas:  
       1.  pirmas posėdis – 2019-06-03, 11.00 val., 105 kab. (priimtų mokinių tėvai/globėjai sutartis pasirašyti kviečiami nuo birželio 6 d. iki birželio 11 d. 17.00 val.)
       2.  antras posėdis – 2019-06-10, 9.00 val., 105 kab. (priimtų mokinių tėvai/globėjai sutartis pasirašyti kviečiami nuo birželio 13 d. iki birželio 20 d.  17.00 val.);  
       3.  trečias posėdis – 2019-06-19, 9.00 val., 105 kab.(į laisvas vietas priimtų mokinių tėvai/globėjai sutartis pasirašyti kviečiami nuo birželio 22 d. iki birželio 25 d.  17.00 val.);
       4. ketvirtas posėdis – 2019-08-26, 10.00 val., 105 kab. (į laisvas vietas priimtų mokinių tėvai/globėjai sutartis pasirašyti kviečiami nuo rugpjūčio 28 d. iki rugpjūčio 30 d. 17.00 val.)
     Esant būtinybei posėdžių grafikas gali būti keičiamas.     
     Negalintys atvykti, bet ketinantys mokytis mūsų progimnazijoje, raštu informuoja apie savo atvykimo laiką sutarties pasirašymui el. paštu: spindulioprogimnazija@gmail.com.   
     Ne vėliau kaip per tris darbo dienas nuo priėmimo komisijos kiekvieno posėdžio sudaromas kviečiamų mokytis mokinių sąrašas su prašymo e. sistemoje numeriu MOK- ir jis skelbiamas progimnazijos interneto svetainėje http://spindulioprogimnazija.lt/
   
    Priėmimo per E. sistemą grafikas:
Atvirų durų diena būsimiems 1-ų klasių bei priešmokyklinių grupių vaikams ir jų tėvams
Kviečiame
 būsimus pirmokėlius bei būsimus priešmokyklinukus ir jų tėvelius
 atvykti į  Atvirų durų dieną
 2019 m. vasario 27 d. (trečiadienį) 
nuo 17.00  iki 19.00 val. į Vilniaus ,,Spindulio” progimnaziją.   
Susipažindinsime su progimnazija bei atsakysime į aktualius klausimus.