Robotikos būrelio naujienos
Šokių būrelis 2 c klasėje
   Puikiai žinome, kad vaikams yra be galo svarbus fizinis aktyvumas. Nuo pat mokslo metų pradžios 2c klasės mokiniai dalyvauja šokių būrelyje. Taigi, nuotolinis mokymas(is) nesutrukdė ir toliau sėkmingai šokti! Kartu atliekame įvairius apšilimo pratimus, kartojame jau išmoktus judesiukus, šokame pagal populiarios programos „Just dance“ filmukus, aptariame ir išbandome įvairius šokio stilius ir net galime įvardinti, kokiu tempu šokame. Mokytoja stengiasi kiekvieną būrelio užsiėmimą papildyti vis nauja veikla, o ir mokiniai yra labai kūrybingi… 
  Labai laukiame, kada galėsime pasišokti mokyklos salėje, per pertraukas klasėje. Šiuo metu tik galime pasidžiaugti, kad mūsų būrelio veikla nenutrūko ir galime aktyviau gyventi!
Robotikos būrelis apie Sausio 13-ąją
Naujas būrelis antrokams
Kiekvieną pirmadienį 2a klasės mokinius kviečiu į informatikos būrelį.
Susitikimo laikas: 14:55 – 15:40
Susitiko vieta: informatikos kabinetas (211kab).

Mokytoja Laura Daniškevičienė
Spalio 4-oji – Pasaulinė gyvūnų globos diena
    Atlikus apklausą paaiškėjo, kad mūsų šeimose karaliauja katės. Jų murkimu džiaugiasi net 103 mokiniai. Antroje vietoje mūsų ištikimieji sargai – šunys. Budrių sargybinių turime 94. Akvariumo ramybe grožisi 17 mokinių. Vikruoliai žiurkėnai nepailstamai suka 13 ratukų. Jūrų kiaulyčių draugija  ir papūgėlių  plepėjimu džiaugiasi 10 mokinių.  Auginame 6 išmintingąsias žiurkes, 6 pūstauodeges šinšilas, 5 gyvalazdes, dvi sraiges,  du degu, smilkpeles, driežą, triušį ir vėžlį. O kokių gi svajonių turi mūsų mokiniai? Labiausiai vaikai norėtų turėti šuniuką arba kačiuką. Yra norinčių auginti triušį, žiurkę, šinšilą, jūsų kiaulytę, smilkpelę, papūgą, šešką, vorą, sraigę. Turime ir gyvačių, driežų, žalčių smauglių  mylėtojų. Yra svajojančių auginti tinginį, tigrą, pandą ir erelį.    
     Prieš 89 metus spalio 4 d. Tarptautinės ekologų konferencijos dalyviai pasiūlė šventojo Pranciškaus –  visų gyvų Žemės padarų globėjo atlaidų dieną, švęsti kaip Pasaulinę gyvūnų dieną. Minėdami šią dieną mūsų mokyklos neformalaus švietimo būrelis „Smalsučiai“ atliko tyrimą, kuriame dalyvavo 1-4  klasių mokiniai.  Siekėme išsiaiškinti, kokius gyvūnus mūsų mokiniai augina namuose.
   1 b klasės mokiniai surengė piešinių parodą „Mano mylimiausias augintinis“ ir pasidalino linksmomis istorijomis apie savo augintinius. Diskutavo apie gyvūnų svarbą žmonių gyvenime. Dalinosi mintimis kiek daug džiaugsmo ir gerų emocijų suteikia mums mūsų augintiniai. Sužinojo, kad gyvūnų pažinimo ir globos papročiai visada buvo lietuvių gyvenime ir kultūroje.     
 Organizuodami šią veiklą stengiamės skatinti abipusę žmogaus ir gyvūno draugystę bei mažiuosius mokinukus mokyti rūpintis savo draugais. Vaikai suprato, kad gyvūnai, būdami panašūs į mus, turi teisę būti mylimi ir globojami.    
Nemokamas programavimo būrelis
Programavimo būrelis trečiokams 
su mokytoja Rūta Šileiko
Nemokamas Robotikos būrelis pirmokams
Būreliai nuo 2020 m. rugsėjo 1 d.
Robotikos būrelis iš namų :)
Mūsų pirmokai netinginiauja, bet namie konstruoja iš Lego kaladėlių. Štai jų keletas autorinių darbų.
Robotikos būrelis nuotoliniu būdu
Balandžio, gegužės mėnesiais 
antrokai konstravo, kūrė, mąstė ir nufotografavę mums parodė savo autorinius Lego konstruktorius.