Pasidalink savo atostogomis
Mokyklos televizija Jūsų kūrybai. Vasara, atostogos, geras oras, gražios mintys, naujos kelionės, nauji įspūdžiai, na kaip klasiokams nepapasakosi, nepasigirsi kas su tavimi nutiko. O kodėl tik klasiokams? 
Pasidalink įspūdžiais su visais.
Spindulio TV laukia tavo kūrybos.
Piešk, fotografuok, rašyk , filmuok.
Viską parodysime  mokyklos televizijoje.
P.S. Jei prireiktų pagalbos, klauskite, turinys gali būti video, audio, paveiksliukų arba PowerPoint formatu. 
Daugiau informacijos rasite TEAMS SpindulioTV komandoje.
Kūryba: “Praleisk vasarą prasmingai”
SĖKMĖS KŪRYBOJE!
Darbus galima siųsti spindulioTV@gmail.com
P.S. Visiems, norintiems susimaketuoti skaidres, filmus, nuotraukas ar rašinius, padėsime, pakonsultuosime ir pamokysime. Kūrybinės dirbtuvės bus organizuojamos SpindulioTV studijoje ir informatikos kabinete popamokiniu metu. Savo kūrinius galėsite įgarsint, įrašyti pasakojimus ar sukurtas dainas. 
Kad vasarą nebūtų nuobodu ir liūdna,
galima susigalvoti įvairių prasmingų
veiklų. Stverkite fotoaparatą, fiksuokite
gražius vaizdinius ir akimirkas arba,
atskridus kūrybinėms mintims,
nepamirškite rašiklio ir užsirašykite jas.
O kai atsiranda įkvėpimas, imkite
pieštuką ar teptuką ir kurkite paveikslus
ar pieškite komiksus, o gal nufilmuokite
trumpus, linksmus, nepakartojamus
siužetus. Bet kokiu atveju, bus smagu
pamatyti Jūsų kūrybą. O Jei norėsite
pasidalinti su visa progimnazijos bendruomene, tai transliuosime per naują Spindulio TV tinklą ir
publikuosime progimnazijos svetainėje. Gražiausius ir populiariausius darbus rinksime el. balsavimo
būdu (jei bus galimybė ir apdovanosime).
Konkursas “Praleisk vasarą prasmingai”
Kad vasarą nebūtų nuobodu ir liūdna, galima susigalvoti įvairių prasmingų veiklų. 
 Stverkite fotoaparatą, fiksuokite gražius vaizdinius ir akimirkas arba, kilus kūrybinėms mintims, nepamirškite rašiklio ir užsirašykite jas. O kai atsiranda įkvėpimas, imkite pieštuką ar teptuką ir pieškite paveikslus ar kurkite komiksus arba filmuokite trumpus, linksmus, nepakartojamus siužetus. Jūsų sukurtą kūrybinį kraitį matys visa progimnazijos bendruomenė, transliuosime mokyklos TV, publikuosime progimnazijos svetainėje. Už kiekvieną darbą bus galima balsuoti. 
Gražiausius ir populiariausius darbus apdovanosime. 
 Visų jūsų darbų lauksime rudenį. Visiems norintiems susimaketuoti skaidres, filmus, nuotraukas ar rašinius padėsime, pakonsultuosime ir pamokinsime. Kūrybinės dirbtuvės bus organizuojamos SpindulioTV studijoje ir informatikos kabinete popamokiniu metu. 
Savo kūrinius galėsite ir įgarsint, įrašyti pasakojimus ar sukurtas dainas. 
SĖKMĖS KŪRYBOJE!
P.S. Darbus galima siųsti spindulioTV@gmail.com
Netikėtas vasaros svečias (PVP – 1)
Netikėtas vasaros svečias
Kažkur Lietuvoje, vienoje sodo karalystėje, vyko neįprasti reiškiniai ir virė kitoks gyvenimas. Greičiausia vyko slaptų vietinių gyventojų puota. O jei pasibaigus, pasigirdo baisus klyksmas, matyt nuo didelio išgąsčio, o gal nuo netikėtumo, o gal ir iš nuostabos. Žodžiu, vaizdelis buvo dar niekur neregėtas ir nematytas. Jūs tikrai nepatikėsite, bet vienas puotos svečias sočiai prisirijęs apsigyveno medyje. Pasirodo ir Lietuvoje medžiuose gyvena gyvatės. Spėkite, kaip šis puotautojas vadinasi? Ar išsigąstumėte pamatę prieš akis?
Kas vyko vėliau, niekas nežino
ir gandas pasklidęs niekaip nenurimo, 
tik baimės ir džiaugsmo visiems padalino.
Kažkur Lietuvos karalystėje snigo.  :)
 Pradedame publikuoti paskelbto  PVP (praleisk vasarą  prasmingai) konkurso straipsnius. Jūsų dėmesiui skelbiamas pirmasis vasaros rašinys. Savo kūrybą jau  galite pradėti siųsti el. paštu: spindulioprogimnazija@gmail.com. Viską publikuosime mokyklos tinklalapyje ir rodysime per Spindulio TV. Už kiekvieną straipsnį bus galima balsuoti, o spalio mėnesį rinksime laimėtojus.
Praleisk atostogas prasmingai
Kad vasarą nebūtų nuobodu ir liūdna, galima susigalvoti įvairių prasmingų veiklų.
Stverkite fotoaparatą, fiksuokite gražius vaizdinius ir akimirkas arba, kilus kūrybinėms mintims, nepamirškite rašiklio ir užsirašykite jas. O kai atsiranda įkvėpimas, imkite pieštuką ar teptuką ir pieškite paveikslus ar kurkite komiksus arba filmuokite trumpus, linksmus, nepakartojamus siužetus. Jūsų sukurtą kūrybinį kraitį matys visa progimnazijos bendruomenė, transliuosime mokyklos TV, publikuosime progimnazijos svetainėje.
Už kiekvieną darbą bus galima balsuoti.
Gražiausius ir populiariausius darbus apdovanosime.
Visų jūsų darbų lauksime rudenį. Visiems norintiems susimaketuoti skaidres, filmus, nuotraukas ar rašinius padėsime, pakonsultuosime ir pamokinsime. Kūrybinės dirbtuvės bus organizuojamos SpindulioTV studijoje ir informatikos kabinete popamokiniu metu. Savo kūrinius galėsite ir įgarsint,i įrašyti pasakojimus ar sukurtas dainas.
SĖKMĖS KŪRYBOJE!