Išvyka į Lenkiją su projekto ,,Vienas už visus, visi už vieną” nugalėtojais

Praūžė dar vieni mokslo metai, kurių metu mokiniai ne tik pažangiai mokėsi, dėvėjo progimnazijos uniformą, bet ir dalyvavo olimpiadose, konkursuose, skaitė pranešimus Respublikinėse konferencijose, dalyvavo Tarptautiniuose projektuose. Aktyviausieji, 2c ir 6c klasės mokiniai
tapo šių metų nugalėtojais ir galėjo pasidžiaugti 
nemokama kelione į Lenkiją.
Pažangiausios klasės projektas “Visi už vieną, vienas už visus” finansuojamas 1,2 %  GPM lėšomis.

  Vykome į  kurortinį Lenkijos miestelį, įsikūrusį tarp miškų ir ežerų bei garsėjantį savo kanalais. Kartais jis vadinamas ,,Lenkiškąja Venecija“. Tai Augustavas. Augustavo kanalas jungia Nemuno ir Vyslos upes. Tai turbūt pati populiariausia pramoga Augustave. Plaukiant laiveliu, mokiniai galėjo pasiklausyti pasakojimo apie Augustavo miestelį, gamtos grožį, žymias kanalo vietas. Kanalo ilgis – 101,2 km, iš kurių 23 km yra Baltarusijos teritorijoje ir yra saugomi UNESCO Pasaulio paveldo sąraše. Augustavo kanalas turi šešiolika šliuzų ir jungia Nemuno bei Vyslos upes. Jis buvo kasamas net 15 metų. 
Pasiplaukioję laiveliu ir pasigrožėję gamta vykome į Vilko guolį. Tai A. Hitlerio bunkeris įtvirtintas tuometiniuose Rytprūsiuose, iš kurio Antrojo pasaulinio karo metais Hitleris vadovavo Vokietijos ginkluotosioms pajėgoms. Sužinojome, kad bunkerį sudarė 40 gyvenamųjų, ūkinių ir administracinių pastatų, 7 sunkieji ir 40 lengvųjų gelžbetonio bunkerių. Bunkerių aukščiai 6-8 metrų aukščio, iš viršaus apsodinti mišku. Nors artėjant Raudonajai armijai, didžioji dalis bunkerių buvo sunaikinti paties Hitlerio įsakymu, tačiau šiandien vis dar galima pamatyti niūrią istoriją menančių pastatų. 
Šiandien ,,Vilko guolis” viena populiariausių lankytinų vietų Lenkijoje, kurią kasmet aplanko apie 200000 lankytojų. 
  Džiaugiamės ir mes galėdami išgirsti gidės Beatos pasakojimų apie šią vietovę, paklaidžioti bunkerių koridoriais. Aplankėme Svečių bunkerį, kuriame kažkada buvo įrengti du kambariai, Hitlerio bunkerį, Goringo bunkerį, kuriame išlikę koridoriai ir vidaus erdvės. 
  Visą kelionę mus lydėjo vasariškas oras, puiki nuotaika, pramogos, viktorinos ir pasakos autobuse. Grįždami į Lietuvą vaikai galėjo apsilankyti Mcdonalde ir patys savarankiškai apsipirkti. Buvo smagu stebėti, kaip mokiniai užsisakinėja maistą bendraudami anglų kalba bei kasoje geba atsiskaityti kitos šalies valiuta. 
  Tai puiki dovana mokiniams ir mokytojams. Smagu keliauti, aplankyti dar nežinomas vietas, o svarbiausia, skatinti mokinius siekti pažangiausios klasės apdovanojimo.
Pažangiausios klasės projekto ,,Vienas už visus, visi už vieną” 2023-2024 m. m. rezultatai
Jau kelerius metus Vilniaus ,,Spindulio” progimnazijoje vyksta pažangiausios klasės rinkimai ,,Vienas už visus, visi už vieną”. Buvo skaičiuojami mokinių pasiekimai, dalyvavimai konkursuose, olimpiadose, varžybose, parodose bei stebima, kaip 1 – 4 klasių mokiniai laikosi taisyklių, vilki uniformas, saugo mokyklos turtą.
   Sveikiname 1-4 klasių nugalėtojus – 2c klasės mokinius! 
Mokiniai iškovojo nemokamą kelionę į Lenkiją.
 Džiaugiamės ir kitų klasių mokinių pastangomis, siekiant tapti pažangiausia klase. Linkime 2c klasės mokiniams įspūdingos kelionės ir visiems nuostabių vasaros atostogų.
     
Tarpiniai 5-8 klasių pažangiausios klasės projekto ,,Visi už vieną, vienas už visus” rezultatai
Pažangiausios klasės projekto ,,Vienas už visus, visi už vieną” tarpiniai rezultatai po I pusmečio
Jau kelerius metus Vilniaus ,,Spindulio”
progimnazijoje vyksta pažangiausios
klasės rinkimai ,,Visi už vieną, vienas už
visus”. Mokslo metams įpusėjus,
džiaugiamės 1 – 4 klasių mokinių
pasiekimais, aktyviais dalyvavimais
konkursuose, olimpiadose, varžybose,
parodose ir kt. Linkime sėkmės.
Pažangiausios klasės projekto ,,Visi už vieną, vienas už visus” rezultatai po I trimestro
Prabėgus I trimestrui norime pasidžiaugti klasių pasiekimais. Mokiniai stengėsi mokytis, padėti draugams, laikytis mokinių taisyklių, dalyvauti konkursuose. 
Linkime ir toliau siekti užsibrėžtų tikslų visiems ir kiekvienam iš mūsų;) 
Pažangiausios klasės projektas ,,Visi už vieną, vienas už visus”
Tęstinis Vilniaus ,,Spindulio” progimnazijos pažangiausios klasės projektas 
,,Visi už vieną, vienas už visus” 
ir toliau tęsiamas. Kviečiame aktyviai siekti gerų mokymosi rezultatų, atstovauti klasei mokyklos, šalies ar tarptautiniuose konkursuose, renginiuose, projektuose, dėvėti mokyklinę uniformą, kultūringai elgtis ir būti šauniems progimnazijos mokiniams.
Projekto koordinatorės:
3B klasės mokytoja Daiva Petraitienė (kuruoja 1-4 klases)
socialinė pedagogė Lina Povilionienė (kuruoja 5-8 klases)
Projekto ,,Visi už vieną, vienas už visus” 2022-2023 m.m. nugalėtojų išvyka
      2022-2023 m.m. pažangiausiomis klasėmis tapo 4a (1-4 klasių grupėje) ir 6c (5-8 klasių grupėje). Nugalėtojai džiaugėsi titulu ir, žinoma, žadėtuoju apdovanojimu – kelione. Šiemet į kaimyninės Latvijos sostinę – Rygą. Birželio 7-osios ankstyvą     rytmetį mokinukai ir juos lydintys mokytojai, smagiai nusiteikę, būriavosi prie keliautojų laukiančio autobuso. Lūkuriuojantys šnekučiavosi apie tai, kas jų laukia ir nekantravo išvykti. Autobuse įspūdžių trokštančius keliautojus pasitiko gidas Audrius, kuris neleido liūdėti, papasakojo įvairiausias istorijas apie Latvijos geografinius objektus, istorinius paminklus, atkreipė dėmesį į kai kuriuos latvių kalbos ypatumus (žodyną, žodžių kirčiavimą). Pirmiausia atvykome į Rygos automobilių muziejų (Rigas Motormuzejs), kuriame akį traukė antikvarinių transporto priemonių gausa ir įvairovė. Kai kurie automobiliai netgi nukėlė muziejaus lankytojus atgal į praeitį, į tam tikrus istorinius įvykius.
    Besidalindami įspūdžiais, keliavome papietauti. Po sočių ir skanių pietų patraukėme į Rygos širdį – senamiestį, kurio kompaktiškos ir jaukios gatvelės priminė Vilniaus Pilies ir kitas taip mielas gimtojo miesto senamiesčio gatveles. Bet gidas Audrius neleido mums užsimiršti, jog esame svečioje šalyje ir lygindamas abiejų Baltijos šalių senamiesčiuose  esančius svarbiausius objektus – katedrą, prezidentūrą ir Seimo rūmus – atkreipė dėmesį į jųjų skirtumus.
    Vienas laukiamiausių mokinių lankytinų objektų – Rygos zoologijos sodas. Vos atvykę buvome maloniai nustebinti sode tvyrančia  estetika ir tvarka. Tam, kad nepaklystume pasinaudojome vedliu – žemėlapiu. Mokiniai, vaikščiodami po zoologijos teritoriją, ne tik išvydo įvairių rūšių gyvūnus, stebėjo jų elgesį, prigimties ypatumus, bet ir pritaikė savo orientavimosi erdvėje įgūdžius. Po dvi valandas trūkusio emocingo pasimatymo su įvairiausiais gyvūnais, turėjome atsisveikinti su svetingąja Ryga ir traukti atgalios į gimtąjį Vilnių. Kelionė tikrai neprailgo – keliautojai dalinosi įspūdžiais, atradimais, žaidė įvairius bendravimą ir bendradarbiavimą lavinančius žaidimus, o muzikaliai nusiteikę netgi dainavo. Nors sugrįžome prie mokyklos beveik vidurnaktį, bet šypsenos veiduose ir žibančios mokinių akys buvo puikus įrodymas, jog kelionė pavyko.
  
    Mokinių įspūdžiai:
   ,,Kelionė man labai patiko, nes labai linksmai praleidau laiką su klasės draugais, sužinojau ir pamačiau naujų dalykų. Automobilių muziejuje pamačiau daug įvairių transporto priemonių. Senamiestyje nemažai sužinojau apie sostinę Rygą ir išvydau daug gražių vaizdų. Zoologijos sode buvo įvairių rūšių žvėrelių”. (Gabija, 6c klasė)
     ,,Man viskas labai patiko! Buvo labai smagu, linksma, juokinga, įdomu, smalsu. Kelionė pavyko, labai smagi. Patiko zoologijos sode, buvo labai daug įdomių gyvūnų”.(Rusnė, 6c klasė)
                                                                                    
   Dėkojame už kelionę mokyklos direktorei Vilijai Mozurienei, socialinei pedagogei Linai Povilionienei, kuravusiai projektą, pradinių klasių mokytojai Daivai Petraitienei, tėveliams, skyrusiems 1,2 % GPM progimnazijai, puikiajam gidui Audriui. 
   Kelionė apmokėta iš 1,2 proc. GPM. Ačiū!    

                                                    Kartu su mokiniais keliavo 4a klasės auklėtoja Vilma Tuganauskienė,
                                                    6c klasės auklėtoja Evelina Blaškienė, biologijos, chemijos mokytojas
                                                    Vadimas Pavlovas, soc.pedagogė Lina Povilionienė
    ,,Visi už vieną, vienas už visus“ – pažangiausios klasės konkursas, organizuojamas kiekvienais mokslo metais Vilniaus ,,Spindulio“ progimnazijoje, skatina mokinius siekti geresnių mokymosi rezultatų, laikytis mokinio elgesio taisyklių, aktyviau atstovauti klasei mokyklos, šalies ar tarptautiniuose konkursuose. Konkurso rezultatai sukelia ne tik daug apmąstymų, bet ir diskusijų klasėse, tampa savotišku tikslu ir planu kitiems mokslo metams – kurioje srityje mokiniai dar galėtų patobulėti, būti aktyvesni.
Pažangiausios klasės projekto ,,Vienas už visus, visi už vieną” rezultatai
    Pažangiausios klasės projekte  ,,Visi už vieną, vienas už visus“ dalyvavo visos pradinės klasės . Šiais mokslo metais buvo skaičiuojami mokinių pasiekimai, dalyvavimai konkursuose, olimpiadose, varžybose, parodose bei stebima, kaip 1 – 4 klasių mokiniai laikosi taisyklių, vilki uniformas. 
Sveikiname šių metų klasę nugalėtoją  – 4a klasės mokinius! 
Mokiniai iškovojo nemokamą kelionę Rygą. 
Džiaugiamės ir kitų klasių mokiniais bei linkime sėkmės,
siekiant tikslo tapti pažangiausia klase.
Džiaugiamės laimėję pažangiausios klasės projekte
      Kaip ir kiekvienais metais mūsų mokykloje visus mokslo metus vyksta pažangiausios klasės projektas ,,Visi už vieną, vienas už visus“. Šiemet iš visų progimnazijoje besimokančių 5-8 klasių mokinių pažangiausios klasės titulą apgynėme mes, 6c klasės mokiniai. Džiaugiamės ir didžiuojamės!
     Kaip mums tai pavyko?
     •  Atsakingai laikėmės mokinio taisyklių;
     •  Vilkėjome uniformas;
     •  Aktyviai dalyvavome įvairiuose mokyklos, miesto, respublikiniuose ir net tarptautiniuose konkursuose, olimpiadose.
     •  Ne kartą užėmėme garbingas prizines vietas įvairiuose mokyklos, miesto, respublikiniuose ir net tarptautiniuose konkursuose, olimpiadose.
     •  Ir svarbiausia – buvome bendruomeniški, vieningi, draugiški klasėje ir mokykloje.   
      
       O dabar nekantraujame pasidžiaugti savo darbo vaisiais – kelione į Rygą! Kraunamės lagaminus ir ruošiame dainų sąrašą smagiai kelionei į užsienį.
      Ką patirsime, atrasime ir sužinosime, būtinai pasidalinsime!
    
                                                        Kartu su klasės mokiniais tikslų siekė 
auklėtoja Evelina Blaškienė
Pažangiausios klasės projekto ,,Vienas už visus, visi už vieną” tarpiniai rezultatai po I pusmečio
Jau kelerius metus Vilniaus ,,Spindulio” progimnazijoje vyksta pažangiausios klasės rinkimai ,,Visi
už vieną, vienas už visus”. Mokslo metams įpusėjus, džiaugiamės 1 – 4 klasių mokinių pasiekimais,
aktyviais dalyvavimais konkursuose, olimpiadose, varžybose, parodose ir kt. Linkime sėkmės.