“Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!”
Jau antrus metus iš eilės pasiryžome
dalyvauti VŠĮ Mokyklų tobulinimo
centro projekte “Renkuosi mokyti”.
Kodėl? Nes projekto dalyvė, pradinių
klasių mokytoja Diana Petruškienė
labai sėkmingai “baigė” “Spindulio”
progimnazijos pirmąją klasę. Šių metų projektas
skirtas visos mokyklos bendruomenės kaitai, kad
kiekvienas mokinys patirtų mokymosi sėkmę ir
džiaugsmą, ir būtų savo mokyklos bei šalies kūrėjas.
Nuotraukų galerijoje akimirkos iš šventinio renginio Vilniaus šv. Kotrynos bažnyčioje.
Mokymosi sėkmė ir džiaugsmas – kiekvienam vaikui
       Šiuo siekiu vadovaujasi projektas „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“. Džiaugiamės, kad įveikę atranką patekome tarp kitų, prie projekto prisijungti pakviestų, Lietuvos mokyklų. 
      Projekto tikslas – sutelkti Lietuvos mokyklas bendram darbui, kad kiekvienas mokinys patirtų mokymosi sėkmę ir būtų savo mokyklos bei šalies kūrėjas. Projektas remiasi įtraukiojo ugdymo samprata ir sėkminga programos „Renkuosi mokyti!“ patirtimi. Per dvejus projekto įgyvendinimo metus kviesime visą mūsų mokyklos bendruomenę (vadovus, pedagogus, mokinius ir tėvus) kartu mokytis, dirbti, bendrauti ir diskutuoti tam, kad kiekvienas mūsų mokyklos mokinys galėtų patirti mokymosi sėkmę ir džiaugsmą. 
 Kas mūsų laukia? 
 ●         Mokykloje bus atliekamas išsamus situacijos tyrimas. Jis padės identifikuoti sritis, kurias ateityje reikėtų tobulinti. 
●        Suburta mokyklos pokyčių komanda dalyvaus tęstiniuose mokymuose ir rengs pokyčio projektą. 
 ●        Kad pokyčius išjudinti sektųsi dar sklandžiau, į juos bus įtraukiama visa bendruomenė. Mokyklai bus teikiamos verslo ir vadybinės konsultacijos, bus sudaryta  galimybė bendradarbiauti ir mokytis ir iš kitų projekte dalyvaujančių mokyklų. 
 ●        Tam, kad visi kartu galėtume pasidžiaugti padaryta pažanga ir nueitu keliu, pokyčių projekto eiga bus stebima ir tiriama. 
         Projektą įgyvendina VŠĮ Mokyklų tobulinimo centras, jau ne vienerius metus inicijuojantis teigiamus pokyčius Lietuvos mokyklose, pagrindinis projekto partneris – „Vilniaus prekybos“ paramos fondas DABAR.     
Projekte “Renkuosi mokyti”  Vilniaus “Spindulio” progimnazija dalyvauja jau antrus metus. Šiuo metu mokykloje dirba šio projekto dalyvė, 1 b klasės pradinių klasių mokytoja Diana Petruškienė, kuria nuoširdžiai džiaugiamės ir didžiuojamės.
Programa “Renkuosi mokyti!”
Džiaugiamės, kad “Spindulio” progimnazija įsitraukė į  programą “Renkuosi mokyti!”. 
Šventiniame renginyje, birželio 15 dieną, šv. Kotrynos bažnyčioje  buvo pristatyti 25 nauji mokytojai 
iš visos Lietuvos nuo rugsėjo 1 dienos papildysiantys mokytojų gretas. Plačiau skaitykite: