Didysis Spindulio vazonas
Pagaliau jau padarėme didįjį vazoną. Ieškome, kas galėtų ir norėtų ir gebėtų sudėlioti žaliąją augalų ekspoziciją… Jei dauguma pritars, įkomponuosim ir mini fontanėlį.
Dėl vazono apželdinimo vyksta gyva diskusija Žalios erdvės  (online 12 narių) (messenger) jei norite prisijungti parašykit.
            Iš visų pasisakymų daug maž ryškėja vizija:
  • tai yra mini miško ekspozicija su mini takeliais, tiltu, upeliu, fontanėliu, led apšvietimu, žemaūgiai augalai, keli bonsiukai, samanėlės, žvirgždas ir gal koks mini namukas, žodžiu koncepcija kaip įdomus mini miškelis.
Žalių erdvių grupės kalėdinis susitikimas
Antras, bet pirmas kalėdinis susitikimas. Kviečiami visi grupės nariai, laukia kelios malonios staigmenos. Gruodžio 18 d., 18 val.

Daugiau info:
Jau turime ir stovą, ir vietą, ir įrankius
Žalių erdvių projektas toliau buria savo sekėjus ir entuziastus. Artimiausi darbai vyks patalpose, teminis suoliukų dekoravimas. Tikimės, kad atsiras istorikų, matematikų, literatų ar šiaip grybautojų suoliukas.:) Primename, kad esate laukiami trečiadieniais  nuo 18 val. 110 D kabinete (būsimose “Spindulio Novatorijos” dirbtuvėse)
Suoliukų dekoravimo vakarai mokykloje
Kviečiame į suoliukų dekoravimo vakarus mokykloje,
 trečiadieniais 
nuo 18 val. 
Išbandysime naujas dekoravimo dažais technologijas.
Susitikimo vieta “Spindulio Novatorijas” laboratorijoj.
Junkitės prie suoliukų dekoravimo
Junkitės prie suoliukų dekoravimo - šį antradienį, trečiadienį, ketvirtadienį nuo 16-19 val., tai paskutinės saulėtos dienos. Dekoruosim ir mūsų sodo įrankius. Yra ir dar viena gera žinia, išdekoruotus suoliukus rytoj jau įbetuonuosime.
Spindulio Žalių erdvių projekto grupė
Planuojame nuspalvinti pirmuosius centrinės aikštės suoliukus
Mums reikia Jūsų pagalbos! 
Planuojame nudažyti pirmuosius centrinės aikštės suoliukus Spindulio stiliuje. Kad būtų aiškiau kaip tai atrodys, prikabiname nuotraukas. Planuojama suoliukų dažymo diena – spalio 11 d., ketvirtadienį, nuo 17… val. (pagal prognozę saulėta +18 laipsnių). Pirmas suoliukas jau įbetonuotas lauke, kiti bus išnešti į lauką, dažai ir teptukai mokyklos. Mums beliks įgyvendinti savo fantazijas įvairiais raštais, ornamentais ir spalvomis; stilius laisvas, pavaizduotas nuotraukose ir jau nudažytuose stulpuose centrinėje aikštėja… daugiau skaitykite: https://www.facebook.com/groups/131732230996679/
Pirmasis komandos sprendimas
Susipažinkite 
su Spindulio progimnazijos 
bendruomenės jėgomis vykdomu projektu 
“Žalios erdvės”.
Visoms šioms nuostabioms idėjoms įgyvendinti mums labai reikalingos Jūsų visų mintys, patirtis ir visokeriopa pagalba, todėl kviečiame prisijungti prie Žalių erdvių Facebook grupės ir aktyviai dalyvauti.   
https://www.facebook.com/groups/131732230996679/
Prisegti failai
Pirmasis grupės narių susitikimas
     Pirmasis istorinis (to dar nebuvo mokyklos istorijoje) grupės narių susitikimas. 
Programa:
- Žalių erdvių projekto pristatymas,
- arbatėlės diskusija, ką ir kaip galime nuveikti, 
- pirmų sprendimų priėmimas,
- geros kūrybinės nuotaikos sukūrimas sekančiam susitikimui

Pirmasis Žalių erdvių objektas
Mokslo metų pradžią pasitikome pirmu Žalių erdvių sukurtu objektu. Jis atlaikė visus išbandymus ir tikrai atitiko savo paskirtį. Išties galima pasidžiaugti, vieta ir dydis, ir proporcijos harmoningai įsipaišė į aikštės aplinką, lyg ten ir turėtų būti. Nuo šiol mokyklos šventės prasidės ant šios scenos. Liko nedaug: apsodinti, pagražinti ir patobulinti. Kad atrodytų gražiai visus metus, augalai, kurie uždengs šonus turėtų būti visžaliai, tai yra ir žiemą būtų žali, labiausiai tiktų tujos, spygliuočiai ir …
Į mokyklą su dviračiu