Progimnazijos mokytojai 2022-2023m.m.
PRIEŠMOKYKLINIŲ GRUPIŲ MOKYTOJOS:
Gabrielė Žutautaitė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja – I PM grupė, 120 kab.
Diana Malkauskienė, priešmokyklinio ugdymo  mokytoja – I PM grupė, 120 kab.
Vida Strazdienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja – II PM grupė, 222 kab.
Ilona Pinkevičienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė  - II PM grupė, 222 kab.

PRADINIŲ KLASIŲ MOKYTOJOS:
Rūta Šileiko, mokytoja – 1A klasė, 118 kab.
Diana Petruškienė, mokytoja -1B klasė, 219 kab.
Inesa Jančioraitė Tichomirova, mokytoja metodininkė – 1C klasė, 221 kab.
Vilija Poškienė, vyr. mokytoja -2A klasė, 220 kab.
Daiva Petraitienė,  vyr. mokytoja – 2B klasė, 119 kab.
Dalia Bakienė, mokytoja -2C klasė, 215 kab.
Jūratė Mineikienė,  vyr. mokytoja -  3A klasė, 116 kab.
Jolanta Vasilevskienė, mokytoja metodininkė – 3B klasė, 218 kab.
Alina Pesliak, mokytoja – 3C klasė, 216 kab.
Vilma Tuganauskienė, mokytoja - 4A klasė, 106 kab.
Virginija Baranauskienė, mokytoja metodininkė – 4B klasė, 107 kab.
Kristina Povilavičienė, mokytoja metodininkė – 4C klasė, 117 kab.

DALYKŲ MOKYTOJAI IR KLASIŲ VADOVAI:
dorinis ugdymas -
Dana Bruzgienė, dorinis ugdymas, vyr. mokytoja , 5B klasė, 207 kab.
Rasa Petrikienė, pradinės klasės, etika, vyr. mokytoja
Gytis Mockus, etika, mokytojas
Lina Povilionienė, etika, mokytojas, 8B klasė, 214 kab.

lietuvių kalba -
Evelina Blaškienė, mokytoja,  6C klasė, 205 kab.
Sonata Pušinskienė, mokytoja, 7A klasė, 201 kab.

matematika - 
Lilija Simonaitienė, vyr. mokytoja
Laura Daniškevičienė, mokytoja, 6B klasė, 212 kab.
Rimutė Dugnienė, mokytoja

anglų kalba - 
Ilma Stonienė, vyr. mokytoja
Aušra Čioglienė, vyr. mokytoja
Vilija Baltruškienė, vyr. mokytoja
Renata Ziminskienė, vyr. mokytoja,  8C klasė, 109 kab.
Emilija Petronienė, mokytoja 

rusų kalba - 
Natalija Labakojienė, vyr. mokytoja
Julija Balciul, vyr. mokytoja

vokiečių kalba - 
Daiva Kvederienė, vyr. mokytoja

geografija, gamta - 
Lina Mažukėlė,  mokytoja metodininkė, 7b klasė, 204 kab.

istorija -
Vilija Mozurienė, mokytoja metodininkė
Gytis Mockus, mokytojas, 8A klasė, 206 kab.

biologija, chemija - 
Vadimas Pavlovas, mokytojas, 5C klasė, 210 kab.

fizika, žmogaus sauga- 
Ramunė Goberienė, vyr. mokytoja, 7C klasė

informacinės technologijos - 
Jolita Bačkienė, mokytoja metodininkė

muzika - 
Lina Gubanovienė, mokytoja metodininkė
Lilijana Zarankienė, mokytoja metodininkė

dailė -
Rima Vaitkevičiūtė, mokytoja metodininkė

technologijos - 
Agnė Kiselytė, vyr. mokytoja, 5a klasė, 108 kab.
Rolandas Matulevičius, mokytojas ekspertas

fizinis ugdymas- 
Alberta Byštautienė, mokytoja
Rasa Buzienė, mokytoja metodininkė , 6A klasė, 105 kab.

šokis - 
Kęstutis Andrijevskis, mokytojas

SPECIALISTAI:
Lina Povilionienė,  soc. pedagogė metodininkė
Daiva Petraitienė, soc. pedagogė metodininkė
Daiva Čižikienė, vyr. specialioji pedagogė
Kristina Urbutytė, logopedė, specialioji pedagogė
Raminta Beinerytė, psichologė
Jolanta Vasilevskienė, spec. pedagogė

Bibliotekos vedėja - Neringa Vaitiekūnienė