“Vedliai” mokykloje
Technologinė kūryba skinasi kelią į pamokas
Kas gali geriau įvertinti švietimo inovacijas, jei ne mokytojai, ar ne?! Šią savaitę kartu su kitais EdTech Lithuania asociacijos nariais lankėmės Lietuvos Respublikos Prezidentūroje, kur diskutavome kaip švietimo sistemą stiprina #EdTech startuoliai. Susitikime kartu su “Vedliais” dalyvavo mūsų mokytoja Rūta Šileiko iš Vilniaus “Spindulio” progimnazijos.  Rūta pasidalino, kaip technologijos praturtina jos pradinukų pamokas, o „Vedlių“ paruoštas turinys ir priemonės sugrąžina norą mokytis bei leidžia patirti sėkmę kiekvienam vaikui, nepaisant skirtingų gabumų! Dėkojame asociacijos kolegoms, Nacionalinė švietimo agentūra, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei kitiems susitikimo dalyviams už produktyvią diskusiją Kartu galime pasiekti tikrų proveržių švietimo srityje!
Progimnazijos mokytojai 2022-2023m.m.
PRIEŠMOKYKLINIŲ GRUPIŲ MOKYTOJOS:
Gabrielė Žutautaitė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja – I PM grupė, 120 kab.
Diana Malkauskienė, priešmokyklinio ugdymo  mokytoja – I PM grupė, 120 kab.
Vida Strazdienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja – II PM grupė, 222 kab.
Ilona Pinkevičienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė  - II PM grupė, 222 kab.

PRADINIŲ KLASIŲ MOKYTOJOS:
Rūta Šileiko, mokytoja – 1A klasė, 118 kab.
Diana Petruškienė, mokytoja -1B klasė, 219 kab.
Inesa Jančioraitė Tichomirova, mokytoja metodininkė – 1C klasė, 221 kab.
Vilija Poškienė, vyr. mokytoja -2A klasė, 220 kab.
Daiva Petraitienė,  vyr. mokytoja – 2B klasė, 119 kab.
Dalia Bakienė, mokytoja -2C klasė, 215 kab.
Jūratė Mineikienė,  vyr. mokytoja -  3A klasė, 116 kab.
Jolanta Vasilevskienė, mokytoja metodininkė – 3B klasė, 218 kab.
Alina Pesliak, mokytoja – 3C klasė, 216 kab.
Vilma Tuganauskienė, mokytoja - 4A klasė, 106 kab.
Virginija Baranauskienė, mokytoja metodininkė – 4B klasė, 107 kab.
Kristina Povilavičienė, mokytoja metodininkė – 4C klasė, 117 kab.

DALYKŲ MOKYTOJAI IR KLASIŲ VADOVAI:
dorinis ugdymas -
Dana Bruzgienė, dorinis ugdymas, vyr. mokytoja , 5B klasė, 207 kab.
Rasa Petrikienė, pradinės klasės, etika, vyr. mokytoja
Gytis Mockus, etika, mokytojas
Lina Povilionienė, etika, mokytojas, 8B klasė, 214 kab.

lietuvių kalba -
Evelina Blaškienė, mokytoja,  6C klasė, 205 kab.
Sonata Pušinskienė, mokytoja, 7A klasė, 201 kab.
Neringa Kaselytė, mokytoja

matematika - 
Lilija Simonaitienė, vyr. mokytoja
Laura Daniškevičienė, mokytoja, 6B klasė, 212 kab.
Rimutė Dugnienė, mokytoja

anglų kalba - 
Ilma Stonienė, vyr. mokytoja
Aušra Čioglienė, vyr. mokytoja
Vilija Baltruškienė, vyr. mokytoja
Renata Ziminskienė, vyr. mokytoja,  8C klasė, 109 kab.
Emilija Petronienė, mokytoja 

rusų kalba - 
Natalija Labakojienė, vyr. mokytoja
Julija Balciul, vyr. mokytoja

vokiečių kalba - 
Daiva Kvederienė, vyr. mokytoja

prancūzų kalba-
Alma Raudonienė, mokytoja

geografija, gamta - 
Lina Mažukėlė,  mokytoja metodininkė, 7b klasė, 204 kab.

istorija -
Vilija Mozurienė, mokytoja metodininkė
Gytis Mockus, mokytojas, 8A klasė, 206 kab.

biologija, chemija - 
Vadimas Pavlovas, mokytojas, 5C klasė, 210 kab.

fizika, žmogaus sauga- 
Ramunė Goberienė, vyr. mokytoja, 7C klasė

informacinės technologijos - 
Jolita Bačkienė, mokytoja metodininkė

muzika - 
Lina Gubanovienė, mokytoja metodininkė
Lilijana Zarankienė, mokytoja metodininkė

dailė -
Rima Vaitkevičiūtė, mokytoja metodininkė

technologijos - 
Agnė Kiselytė, vyr. mokytoja, 5a klasė, 108 kab.
Rolandas Matulevičius, mokytojas ekspertas

fizinis ugdymas- 
Alberta Byštautienė, mokytoja
Rasa Buzienė, mokytoja metodininkė , 6A klasė, 105 kab.

šokis - 
Kęstutis Andrijevskis, mokytojas

SPECIALISTAI:
Lina Povilionienė,  soc. pedagogė metodininkė
Daiva Petraitienė, soc. pedagogė metodininkė
Daiva Čižikienė, vyr. specialioji pedagogė
Kristina Urbutytė, logopedė
Raminta Beinerytė, psichologė
Jolanta Vasilevskienė, spec. pedagogė

Bibliotekos vedėja - Neringa Vaitiekūnienė