Mokinių pamokų ir mokyklos lankomumo apskaitos bei mokyklos nelankymo prevencijos tvarka
Vilniaus “Spindulio” progimnazijos salių užimtumo grafikas 2019-2020 m.m.
Šiuo metu laisvų darbo vietų nėra
Valgiaraštis 2019-2020 m.m.
Gerbiami Tėveliai, 
Mokyklos valgykloje jau galima atsiskaityti  ne tik grynaisiais pinigais, bet ir banko kortele.
Valgiaraštis parengtas pagal naują SAM tvarkos aprašą (2018 m.) ir suderintas su VMVT.
Pridedamas valgiaraštis, mokinių maitinimo organizavimo tvarkos aprašas.
Vaikų maitinimo paslaugas teikia I.Turčinskienės individuali įmonė.
Vidutinis darbo užmokestis 2019 m. II ketv.
Šiuolaikinė “Spindulio” dizaino idėja
    Vilniaus “Spindulio” progimnazija jau septynerius metus savo jėgomis kuria mokyklos interjerą ir  edukacines erdves mokiniams. Įvairių dizaino idėjų ir sprendimų įgyvendinimo autorius yra mokyklos IT specialistas ir mokytojas Audronis Bliavas. Jo sukurti darbai džiugina ne tik mokyklos bendruomenę, bet ir joje apsilankiusius svečius. Kuriamas progimnazijos interjeras išsiskiria savo originalumu, netikėtais sprendimais – koridoriai, foje virtę gatvelėmis ir aikštėmis, kolonose atgijusi istorija, ant laiptų nugulusios didžiųjų filosofų frazės, progimnazijos atributika pritaikoma kiekvienai šventei, konkursui ar padėkai. Ieškodami naujų šiuolaikinių dizaino sprendimų mokyklai, A.Bliavo iniciatyva, 2019 m. balandžio mėnesį pasirašėme bendradarbiavimo sutartis su Vilniaus Gedimino technikos universitetu ir Vilniaus dizaino kolegija. Šios kolegijos Interjero dizaino katedros vedėjas, VGTU lektorius Mindaugas Užkuraitis su savo studentais mielai prisijungė prie “Spindulio” interjero kūrimo idėjos. Buvo pasiūlyta suprojektuoti svarbias progimnazijos aplinkas ir pateikti projektus bendruomenės peržiūrai. VGTU ir Vilniaus kolegijos II kurso studentai iš viso pristatė 23 kūrybinius autorinius darbus, naujai pažvelgė į įprastas mokyklos erdves. Mokiniai, mokytojai atidžiai “studijavo”, vertino pateiktus idėjinius projektus, diskutavo, ką norėtume, galėtume mokykloje įgyvendinti. Visiems patiko sukurtos poilsio zonos mokiniams, pradinių klasių, lietuvių kalbos, technologijų  kabinetų  ir kitų erdvių dizainas. Manome, kad ir studentai, būsimieji architektai ar dizaineriai, turėjo progą ir galimybę naujai pažvelgi į standartinio tipo mokyklos pastatą, sukurti ir pritaikyti edukacines erdves šiuolaikinei mokyklai ir mokiniui. Parodą iki rugpjūčio 23 d. kviečiame aplankyti progimnazijos I aukšto foje.
Naujas straipsnis
Pateikiame “Spindulio” progimnazijos finansinės veiklos ataskaitą už 2018 metus.
Vilniaus “Spindulio” progimnazijos viešųjų pirkimų tvarkos aprašas
Darbo užmokestis 2019 m. I ketv.
Seimas pagerbė signataro Pranciškaus Tupiko atminimą
        Parodą parengė Seimo kanceliarijos Informacijos ir komunikacijos departamento Parlamentarizmo istorinės atminties skyrius. Parodai nuotraukų iš archyvinio albumo parinko ir mūsų mokykla. Aktyviai bendradarbiavome su šio skyriaus vyriausiuoju specialistu Žydrūnu Mačiuku. 
   Parodos atidaryme pradinių klasių mokytoja Virginija Baranauskienė pasidalino prisiminimais apie darbą direktoriaus P. Tupiko vadovaujamoje mokykloje nuo pat pirmos mokyklos gyvavimo dienos – 1978 m. rugsėjo pirmosios.   
    Seimo plenariniame posėdyje, skirtame paminėti Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų Romualdo Ozolo 80-ąsias ir  Pranciškaus Tupiko 90-ąsias gimimo metines, jų atminimą parlamentas ir susirinkę svečiai pagerbė tylos minute. 
    Posėdyje prisiminimais apie P. Tupiką dalijosi Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarė Irena Andrukaitienė, o apie R. Ozolą – signataras Egidijus Bičkauskas. 
  Renginio pabaigoje Seimo salėje Signatarų klubo prezidentė Birutė Valionytė Nepriklausomybės Akto signataro P. Tupiko artimiesiems įteikė atminimo dovaną. 
Vėliau, renginio svečiai ir P. Tupiko artimieji: dukra Daiva Dapšienė, žentas Arvydas Dapšys, anūkė Goda, šeimos draugai pasakojo apie Pranciškų Tupiką signatarą, tėvą, senelį, žmogų, draugą… Mūsų mokyklos direktorės pavaduotoja Rasa Petrikienė pasakojo apie tai, koks P. Tupikas buvo kūno kultūros mokytojas, nes ji buvo jo mokinė. Istorijos mokytoja Neringa Vaitiekūnienė prisiminė, kaip direktorius P. Tupikas ją priėmė į darbą, kaip nuo 2006 metų jis buvo dažnas mūsų mokyklos svečias, visada šiltai, aktyviai bendraujantis su dabartine mokyklos direktore Vilija Mozuriene, mokytojomis, mokiniais. Taip ir prisimename jo tariamus žodžius: „Nuoširdžiai Visada Jūsų Kovo 11-osios Nepriklausomybės Akto signataras PRANCIŠKUS TUPIKAS“.   
Kovo 12 dieną Lietuvos respublikos  Seime, Lietuvos laisvės gynėjų galerijoje buvo atidaryta nuotraukų paroda, skirta Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarui, mūsų mokyklos pirmajam direktoriui Pranciškui Tupikui.