Paskaita tėvams ,,Naujos grėsmės- psichoaktyvios medžiagos ir kitos elgesio priklausomybės”
Kovo 6 dieną, 17.30 val. kviečiame tėvelius į  paskaitą apie psichoaktyvias medžiagas ,,Naujos grėsmės- psichoaktyvios medžiagos ir kitos elgesio priklausomybės”. 
Paskaitą ves Dr. Giedrė Misiūnienė, Respublikinio priklausomybių ligų centro Vaikų ir jaunimo reabilitacijos skyriaus vedėja, Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos lektorė, Vilniaus m. sav. Vaiko gerovės komisijos narė. 
G. Misiūnienė yra aktyvi  tarptautinių mokslinių projektų ir tyrimų dalyvė, nevyriausybinių organizacijų dirbančių vaiko gerovės labui narė, konsultantė švietimo pagalbos klausimais Lietuvoje, pažeidžiamiausių grupių ( vaikų) pozityvios socializacijos propaguotoja.
Paskaitos turinys:
,,Kaip atpažinti ir tinkamai reaguoti susidūrus su netinkamu vaiko elgesiu?”
,,Kokie naujų priklausomybių diagnostiniai parametrai?”
,,Kokios pagalbos ir gydymo galimybės Lietuvoje?” 
Seminaro metu bus kalbama apie psichoaktyvias medžiagas, kurios veikia jauno žmogaus psichiką ir sukelia elgesio bei sveikatos  sutrikimus. Lektorė pasidalins praktine patirtimi apie daromą poveikį centrinės nervų sistemos veiklai ir kas sukelia ne tik elgesio, bet ir suvokimo, mąstymo, nuotaikos, emocinės būsenos pokyčius. Svarbu suprasti, kokie rizikos ir apsauginiai veiksniai daro įtaką priklausomybės išsivystymui, kad būtų galima lengviau atpažinti , savalaikiai sureaguoti ir apsaugoti vaikus.
Paskaitoje kviečiame aktyviai dalyvauti mokinių tėvelius, mokytojus.
Paskaita tėvams vyks mokyklos aktų salėje.
Paauglių teisinė atsakomybė
Tęsiant ilgametį bendradarbiavimą su Vilniaus miesto 5-ojo policijos komisariato pareigūnais, vasario 5-9 dienomis progimnazijoje lankėsi bendruomenės pareigūnė Laura Šimonienė. Ji kalbėjo su septintų klasių mokiniais apie paauglių pareigas ir atsakomybes. Kartu su mokiniais aptarė pagrindinę žmogaus pareigą – laikytis LR Konstitucijos ir įstatymų, nevaržyti kitų žmonių teisių ir laisvės, bei atsakomybę – jausti pareigą už savo elgesį. Mokiniai išklausė, kokie dažniausiai padaromi  administraciniai ar baudžiamieji pažeidimai (vagystės, turto niokojimas, narkotinių medžiagų vartojimas, nuotraukų talpinimas socialiniuose tinkluose ir t. t.), kokios gali būti pasekmės ir atsakomybės, kaip tai gali paveikti tolimesnį jauno žmogaus gyvenimą.

Saugesnio interneto diena
Atmintinė ,,Kur galima kreiptis pagalbos, jeigu vaikas vartoja psichoaktyviąsias medžiagas
Tėvystės grupė 7-12 m. vaikų tėvams
Mediacijos centras „In pace“ kviečia į nemokamus sąmoningos tėvystės mokymus auginantiems 7–12 metų vaikus.  

Nuo sausio 10 d. 18.30 – 20.30 val. Užsiėmimai vyks trečiadieniais. Iš viso bus 10 susitikimų. Paskutinis –  kovo 13 d. Visų Šventųjų šeimos paramos centras, Pylimo g. 50 (3 aukštas), Vilnius.

Registracija ir daugiau informacijos: https://forms.office.com/e/5uavEu264T

Kontaktai pasiteiravimui: mediacija@vilnius.caritas.lt +370 679 20 624 

Mokymai nemokami, įgyvendinami pagal projektą „Kompleksinės paslaugos (KOPA)“ ir finansuojami 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos lėšomis.
Mokinių maitinimas nuo 2024 m. sausio 2 d.
Nauji valgiaraščiai nuo 2024 sausio 2 d., patvirtinti
2023 m. gruodžio 20 d. direktoriaus įsakymu Nr. V-213
Psichologinės ir emocinės pagalbos kontaktai
Kaip suaugusiems elgtis, kilus panikai dėl pranešimų ugdymo įstaigose?
Reikalingas mokytojo padėjėjas
 Siūlome darbą mokytojo padėjėjai -
 0,5 etato,  neterminuota darbo sutartis
 Kreiptis: R. Jankausko 17, Vilnius, tel. 85 2444781
Vadovo krepšelio lėšos