Mano gerosios savybės
 Džiugu, kad 2 a klasę galime papuošti “Gerosiomis savybėmis”. Prieš savaitę mokyklos socialinė pedagogė Lina bendravo su 2 a klasės mokiniais ir sukūrė projektinį darbą “Mano gerosios savybės”. Projektinio darbo tikslas buvo puoselėti vaikų draugiškumą. Mokiniai rašydami savo vardą papuošė jį ne tik spalvingais raštais, bet ir būdvardžiais, atskleidžiančiais savo asmenybės bruožus, taip pat teigiamomis savybėmis klasės draugai papildė vieni kitų vardus.
Diskoteka
Aš į diskoteką ratais atvažiuoju,
Mano ratai blizga, aš gerai vairuoju.
Lyg operacinė šokių salė šviečia,
    Muzika rinktinė, 
               pasilinksmint kviečia
Diskoteka, diskoteka…..
 Prieš Naujus Metus “Spindulio” progimnazijos aktų salėje vyko didžiulė diskoteka, kurioje linksminosi moksleiviai su mokytojomis ir tėveliais.  Vienoje scenoje susitiko disko žvaigždės iš trečių ir ketvirtų klasių. Visą mėnesį repetavę klasėse, muzikos žvaigždės susirinko aktų salėje parodyti savo paruoštų programų.  Disko ritmų pagauti salėje šoko, rodė pačius įmantriausius judesius visi.
Pirmokų Kalėdinis rytmetys
Kalėdos – žiemos saulėgrįžos arba saulės sugrįžimo šventė. Tai trumpiausios dienos ir
ilgiausios nakties metuose laikotarpis. Žiemos saulėgrįža reiškia virsmą į naują būseną, Saulės
atgimimą, naujo gyvenimo pradžią daugelyje kultūrų ir pažymima įvairiomis šventėmis bei
apeigomis. Mūsų šiandieninės Kalėdos – tai laikas, kai norisi atitrūkti nuo kasdieninės skubos,
pasinerti į kalėdinių dainų, lempučių ir dovanų siautulį. 
Pirmokai ilgai ruošėsi ir labai laukė savo pirmųjų Kalėdų mokykloje. Kalėdinio rytmečio metu
skambėjo pirmokų dainos, eilėraščiai, stebino šokantys ir žaidžiantys vaikai. Po Kalėdų eglute
mokinukai rado saldainių.
Nuotaika buvo puiki, tačiau šventė greitai baigėsi. Visi išskubėjo į namus laukti Kalėdų senelio.
Naujųjų metų belaukiant…

Kalėdos – tai laikas, kai svarbiau atverti ne dovanų dėžutes, o savo širdis. Tegul Jūsų širdys visuomet būna atviros, kupinos džiugesio ir meilės artimam! 

Sveikinu su gražiausiomis metų šventėmis 3 C klasės ir visą mokyklos bendruomenę!

P.S. Prisegu keletą akimirkų iš 3 C klasės kasmetinių Elfų dirbtuvių. :)
Pasaulio pažinimas gamtoje
          Pasaulio pažinimo pamokos lauke pačios įdomiausios. Galima paliesti, pauostyti, ieškoti, atrasti, suprasti…
        3 B klasės mokiniais su mokytoja Raimonda visą rudenį vaikščiojo, tyrinėjo, ieškojo ir kitais būdais gamtą pažino lauke. Mokiniams aktyviai mokytis lauke labai padėjo specialiai paruoštos. 
           Mokinių įspūdžiai: Arijui patiko ieškoti skruzdėlių, tyrinėti medžius. Danieliui patiko ieškoti įvairių vabalų. Gabrielei labiausiai patiko rinkti, skaičiuoti ir tyrinėti kankorėžius. Gretai patiko tyrinėti medžių žievę.  Matui labiausiai patiko tyrinėti medžio žievę.  Adrianai ir Danielai patiko rinkti ir tyrinėti lapus.
Pasakojimas iš (ne)pamokos
Vartydama F. Miralleso romaną „MAŽI DALYKAI DIDELI“, prisiminiau vieną pamoką.    
 Laikydamiesi aiškaus bei taisyklingo kalbėjimo ir tinkamos intonacijos etiketo, atsižvegdami į nežodinį bendravimą (laikyseną, mimiką), 5a klasės mokiniai ruošėsi pasakojimui Mano gyvenimo istorijos. Galima buvo pasirinkti potemę MANO GIMIMO DIENA, ŠVIESUS VAIKYSTĖS PRISIMINIMAS, MANO MAMOS / TĖČIO VAIKYSTĖS PRISIMINIMAS, NUOTYKIS, KURIO NEGALIU PAMIRŠTI, MANO VAIKYSTĖS ŽAISLAI. 
    Kalbėjo visi penktokai, visi skirtingai: vieni prajuokindami draugų auditoriją, kiti nuteikdami rimtai. Visi jie būvo šaunūs. Tačiau, kai Otonas Vainys praskleidė iš namų atsineštą tikrai nemažą maišą, visi net pakilo nuo savo kėdžių. Jis atsargiai pradėjo traukti iš karto sunkiai atpažįstamą daiktą. Po kelių akimirkų prieš bendraklasių akis nusileido didžiulis erdvėlaivis. Taip, tikrai didžiulis, o sudėtas jis iš mažyčių (tų pačių mažiausių) Lego detalyčių. Vaikai negalėjo atplėšti akių nuo žaislo, o aš žavėjausi vaikinuko užsidegimu. Užsidegimu kalbant apie tai, kad tai tėčio dovana, kada jis gavo tą rinkinį, kiek panaudota detalių, kiek laiko užtruko konstruodamas, kiek ten yra valdymo stočių, kad šis aparatas gali šaudyti raketas, vežti (tiksliau skraidinti) įvairiausią įrangą. Net nebegaliu išvardinti visų to aparato specifikacijų. Kalbėjo Otonas vos atsikvėpdamas, tiek norėjo ir galėjo apie tą, savo paties padarytą, žaislą papasakoti. Net šiek tiek gaila pasidarė, kai berniukas pasakė, kad šią aistrą jau išauga, kad dabar jau pradeda ieškoti kitų įdomybių.   
 Linkiu Otonui su tokia pat kantrybe ieškoti ir, žinoma, rasti arba sukurti daug nuostabių dalykų.
Saugaus elgesio pamokos ,,Būk saugus, šito mokyk ir draugus”.
Spalio 26 d. 5a ir 5b klasių mokiniai dalyvavo Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos
organizuotoje prevencinėje saugaus elgesio pamokoje ,,Būk saugus, šito mokyk ir draugus”.
Mokiniai susitiko su priešgaisrinės tarnybos darbuotoja Egidija Balkute, susipažino su galimais
pavojais, mokėsi saugaus elgesio taisyklių, kaip elgtis tam tikrose situacijose, kad nesukelti
neigiamų padarinių aplinkai ir patiems išvengti tykančių pavojų.
Penktokai dalyvavo aktyviausio mokinio konkurse, kuriuos apdovanojo dovanėlėmis – atšvaitais .
Jų žinios buvo tikrai puikios, todėl priešgaisrinės tarnybos darbuotojai sunku buvo išrinkti penkis
geriausius ir aktyviausius mokinius.
Manau, kad bendravimas su įvairių profesijų atstovais, leidžia mokiniams labiau įtvirtinti žinias ir
mokėjimus ir juos taikyti praktikoje.
Tarptautinė „KINGS“ olimpiada
Spalio 17 – 23 dienomis 5-6 klasių mokiniai dalyvavo tarptautinės matematikos olimpiados „Kings“ kvalifikaciniame etape
Mokiniai galėjo pasitikrinti matematikos žinias ir sėkmingai įveikę kvalifikacinį etapą, lapkričio mėnesį, galės dalyvauti finaliniame etape ir laimėti įspūdingus prizus.
Bulviagalvis 4 b klasėje
Ruduo.  Koks nuostabus ir gražus metų laikas.  Jis ryškiomis spalvomis nuspalvina miškus, sodus,  daržus. Jis mums dovanoja pintines  vaisių ir daržovių.  Kiekvienais metais šiuo  metu mokykloje vyksta Bulviagalvio šventė. Nuo pat ryto, 4 b klasės  mokiniai, nešini  iš įvairių vaisių ir daržovių pagamintais darbeliais, kartu su tėveliais iškeptais pyragais,  pilnais maišais rudens gėrybių, skubėjo į mokyklą. Klasę pasipuošėme nuostabiais, įdomiais, net juokingais darbeliais. O patys didžiausi -  Evelinos padarytas ,,kiškis“ ir  Beatričės ,,vėžliukas“ -   papuošė mokyklos kiemą. Obuolys – tai vitaminų šaltinis. O kur jis gali nukeliauti nukritęs nuo medžio? Įvairias istorijas kūrė mokiniai. Vienas obuolys nukrito ant ežio ir juo džiaugėsi maži ežiukai, kitas – atsidūrė turguje, trečias – mišrainėje, ketvirtas – kompote, penktas  – peržiemojo ant obels šakos, šeštas …..  Kokių tik nuotykių jie nepatyrė.  Vaikų kūrybiškai  papje maše technika pagamino obuolį ir   jį nuspalvino.  Darbas buvo gana sunkus, bet įdomus. Mokiniai labai mėgsta rungtyniauti. Šį kartą rungtynės – kas greičiau ir švariau nuskus bulvę. Kai kurie vaikai ją skuto pirmą kartą gyvenime. Kai kurie   net skustuko į rankas nemokėjo paimti, o ką jau kalbėti apie skutimą. Pasižiūrėję į draugus, visi stengėsi neatsilikti.  Kiek daug  patiekalų ant 4 b klasės mokinių stalo. Vaikai papasakojo, kaip pagamino šiuos patiekalus ir kvietė paskanauti. Daug džiugių  emocijų suteikė Bulviagalvio šventė. Buvome linksmi, draugiški ir išradingi.       
Pirmoji didelė šventė pirmokams
Bulviagalvio šventė  1 C  klasės mokiniams kaip ir mokytojai  Irmai  buvo  pirmoji rudens šventė mokykloje.  Pirmasis pasiruošimas prasidėjo nuo sveikiausios ir skaniausios rudens gėrybės rinkimų.  Vienbalsiai  mokiniai išrinko ir rudens karaliaus karūną dedikavo „OBUOLIUI“ .  Bulviagalvio šventės išvakarėse vaikai kartu su tėveliais kepė pačius įvairiausius obuolių pyragus ar kitokias gėrybes iš obuolių, kuriuos  šventės metu pristatinėjo savo klasės draugams . Vaikai kartu su 1D klase kūrė floristinį obuolio kilimą ir džiaugėsi  linksma mokyklos  švente.